• Viimsi Kuuse Villad on ridaelamu projekt, mis koosneb kuuest boksist Haabneemes, Viimsis. Boksid on projekteeritud valemiga 3+3 ning on omavahel ühendatud auto varjualusega.

    Viimsi vald teeb elamise mugavaks ja vanemad ei pea liialt muretsema nooremate pereliikmete kooliviimise ja koju toomise pärast. Ühistranspordi peatused asuvad mõnesaja meetri kaugusel. Samas jäävad Viimis Kuuse Villad suurematest magistraalidest piisavalt kaugele, et nautida terrassil mõnusat seltskonda ja värsket suveõhku.

    2100 m2 suurusele krundile on kavandatud 6-boksiga ridaelamu. Iga kodu juurde kuulub 2 autokohta ja krundiosa, mille kasutamine reguleeritakse notariaalselt. Igal boksil on oma välisterass ning väike kuur. Boksidel nr 3 ja 4 on üks parkimiskoht varikatuse all.

    Majaboksid on B-energiaklassiga, energiatarve – kaasaegne soojuspumba süsteem, soojustagastusega ventilatsiooni agregaat ja soojapidavad konstruktsioonid tagavad elamule madalad energiakulutused. Iga maja boksi aktiivselt soojendab õhk-vesi soojuspump. Boksidel on paksud soojustusmaterjali kihid.

    Meie maja boksid on eeskujulik tulevikumaja, milles on läbimõeldud ja komplektsed lahendused. Esimesel korrusel on köök ning avar elutuba. Nii elutoast kui köögist saab astuda hommikukohvi nautima terrassidele või õuealale läbi suure paralleel lükandukse. Esimesel korrusel ka sauna eesruum dušinurgaga, leiliruum, avar esik suure garderoobiga, WC ning tehniline ruum. Teisele korrusele on kavandatud lisaks 4 magamistoale ka ruumikas vannituba. Kahes magamistoas on oma rõdu.